TRINITY CHROME sprchové dvere do niky 800mm, matné sklo, ľavé GT1280ML-CH
TRINITY CHROME sprchové dvere do niky 800mm, matné sklo, ľavé GT1280ML-CH
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT1280ML-CH |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Levé |
| Šířka vstupu | 555 mm |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Instalační šířka od | 785 mm |
| Instalační šířka do | 815 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 46.6300 kg |
| Balení | 3 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | matné |
| Otváranie | Levé |
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 750x130x55 mm GMO13
expedícia do 8 dní214,41 €
Pri platbe vopred iba 200,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, k stene, 750x112x55mm GMO23
expedícia do 8 dní224,33 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €
Mohlo by vás zaujímať
POSEIDON vykurovacie teleso 550x1340mm, čierna mat
expedícia do 8 dní155,91 €
Pri platbe vopred iba 148,00 €
549,39 €
Pri platbe vopred iba 520,00 €


