TRINITY CHROME štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm, matné sklo, ľavé GT5610-10ML-CH
TRINITY CHROME štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm, matné sklo, ľavé GT5610-10ML-CH
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT5610-10ML-CH |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 100x100 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Čtvercové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Levé |
| Šířka vstupu | 585 mm |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 85.6200 kg |
| Balení | 4 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | matné |
| Otváranie | Levé |
| Systém otvárania | Křídlové |
Doporučujeme přikoupit
311,44 €
Pri platbe vopred iba 289,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Mist-F Duo skladací sprchovací kút ľavý 110 x 70 cm, priehľadný, chróm - 8A6-110L-070P-01-00
expedícia do 10 dní500,62 €
Sprchovací kút Mexen Mist-H Duo s pravými pántami 80 x 105 cm, priehľadný, kartáčované zlato - 8A5-080L-105P-55-00
expedícia do 10 dní506,51 €
ALTIS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900 mm, L/P variant, rohový vstup, číre sklo
expedícia do 8 dní746,03 €
Pri platbe vopred iba 689,00 €


