TRINITY CHROME štvorcový sprchovací kút 1100x1100mm, rohový vstup, matné sklo GT2211-11M-CH
TRINITY CHROME štvorcový sprchovací kút 1100x1100mm, rohový vstup, matné sklo GT2211-11M-CH
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT2211-11M-CH |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 110x110 cm |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1100 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Čtvercové - rohový vstup |
| Typ otevírání | Otevírací dvoukřídlé |
| Šířka vstupu | 840 mm |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 110.8500 kg |
| Balení | 5 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | matné |
| Systém otvárania | Křídlové |
Doporučujeme přikoupit
250,75 €
Pri platbe vopred iba 234,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 1050x130x55 mm GMO16
expedícia do 8 dní240,83 €
Pri platbe vopred iba 225,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Deante SILIA HEXA podomietkový sprchový set so sprch.hlavicou, kartáčované zlato NHS_R9YK
expedícia do 12 dní760,24 €
VERSI podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat RV042/15
expedícia do 8 dní398,13 €
Pri platbe vopred iba 378,00 €
Mereo Mada sprchová batéria podomietková bez prepínača, Mbox, okrúhly kryt M-CBQ60105MA
expedícia do 8 dní73,80 €
Pri platbe vopred iba 73,00 €


