TRINITY CHROME štvorcový sprchovací kút 1200x1200mm, rohový vstup, číre sklo GT2212-12C-CH
TRINITY CHROME štvorcový sprchovací kút 1200x1200mm, rohový vstup, číre sklo GT2212-12C-CH
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT2212-12C-CH |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 120x120 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1200 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Čtvercové - rohový vstup |
| Typ otevírání | Otevírací dvoukřídlé |
| Šířka vstupu | 840 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 116.9700 kg |
| Balení | 5 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Křídlové |
Doporučujeme přikoupit
250,75 €
Pri platbe vopred iba 234,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 1050x130x55 mm GMO16
expedícia do 8 dní240,83 €
Pri platbe vopred iba 225,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY GOLD MATT štvorcový sprchovací kút 900x900mm, rohový vstup, číre sklo GT2290-90C-G
expedícia do 8 dní915,87 €
Pri platbe vopred iba 846,00 €
641,84 €
Pri platbe vopred iba 593,00 €
TRINITY CHROME štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm, rohový vstup, číre sklo GT2210-10C-CH
expedícia do 8 dní876,28 €
Pri platbe vopred iba 809,00 €


