TRINITY CHROME štvorcový sprchovací kút 800x800mm, rohový vstup, číre sklo GT2280-80C-CH
TRINITY CHROME štvorcový sprchovací kút 800x800mm, rohový vstup, číre sklo GT2280-80C-CH
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT2280-80C-CH |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 80x80 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Čtvercové - rohový vstup |
| Typ otevírání | Otevírací dvoukřídlé |
| Šířka vstupu | 840 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 92.5100 kg |
| Balení | 5 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Křídlové |
Doporučujeme přikoupit
FLEXIA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 80x80x3cm 72941
expedícia do 8 dní278,66 €
Pri platbe vopred iba 258,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Lunar T sprchovací kút s ľavým výklopným uchytením 75 x 100 cm, priehľadný, čierny - 834T-075-100-70-00-L
expedícia do 10 dní504,00 €
Mexen Velar výsuvná sprchová kabína 100 x 75 cm, transparentná, chróm - 871-100-075-01-01
expedícia do 10 dní423,37 €
Sprchovací kút Mexen Exo s výklopným mechanizmom 100 x 75 cm, priehľadný, chróm - 819-100-075-01-00
expedícia do 10 dní330,09 €


