TRINITY CHROME štvorcový sprchovací kút 900x900mm, číre sklo, ľavé GT5690-90CL-CH
TRINITY CHROME štvorcový sprchovací kút 900x900mm, číre sklo, ľavé GT5690-90CL-CH
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT5690-90CL-CH |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 90x90 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Čtvercové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Levé |
| Šířka vstupu | 585 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 79.5000 kg |
| Balení | 4 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Levé |
| Systém otvárania | Křídlové |
Doporučujeme přikoupit
FLEXIA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 90x90x3cm 71546
expedícia do 8 dní287,39 €
Pri platbe vopred iba 266,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Kúpeľňový radiátor Mexen Helios 800 x 600 mm, 448 W, biely - W103-0800-600-00-20
expedícia do 10 dní88,42 €
PMH Kúpeľňový radiátor Ulysses U8C 700x1294 Chróm U8C
expedícia do 7 dní922,13 €
Pri platbe vopred iba 873,00 €


