TRINITY GOLD MATT obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800mm, číre sklo GT2280-10C-G
TRINITY GOLD MATT obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800mm, číre sklo GT2280-10C-G
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT2280-10C-G |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 100x80 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Obdélník - rohový vstup |
| Typ otevírání | Otevírací dvoukřídlé |
| Šířka vstupu | 840 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 108.2800 kg |
| Balení | 5 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Křídlové |
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 800x1000mm, matné sklo, pravé GT5610-80MR-CH
expedícia do 8 dní705,74 €
Pri platbe vopred iba 652,00 €
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 900x1200mm, matné sklo, pravé GT5612-90MR-CH
expedícia do 8 dní749,50 €
Pri platbe vopred iba 692,00 €


