TRINITY GOLD MATT obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800mm, matné sklo GT2280-10M-G
TRINITY GOLD MATT obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800mm, matné sklo GT2280-10M-G
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT2280-10M-G |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 100x80 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Obdélník - rohový vstup |
| Typ otevírání | Otevírací dvoukřídlé |
| Šířka vstupu | 840 mm |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 98.6200 kg |
| Balení | 5 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | matné |
| Systém otvárania | Křídlové |
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 900x1200mm, číre sklo, ľavé GT5612-90CL-CH
expedícia do 8 dní685,60 €
Pri platbe vopred iba 633,00 €
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1200x1100mm, rohový vstup, číre sklo GT2211-12C-B
expedícia do 8 dní937,41 €
Pri platbe vopred iba 866,00 €
947,12 €
Pri platbe vopred iba 875,00 €


