TRINITY GOLD MATT obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900mm, číre sklo, pravé GT5690-10CR-G
TRINITY GOLD MATT obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900mm, číre sklo, pravé GT5690-10CR-G
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT5690-10CR-G |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 100x90 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Pravé |
| Šířka vstupu | 585 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 88.1300 kg |
| Balení | 4 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Pravé |
| Systém otvárania | Křídlové |
Mohlo by vás zaujímať
PMH Elektrický sušiak Mona MO1SS-L 331x1533 Priame napojenie vľavo Leštená nerez MO1SS-L
expedícia do 8 dní497,24 €
Pri platbe vopred iba 471,00 €
Mexen Pino elektrický radiátor s držiakmi na uteráky 1405 x 242 mm, 200 W, čierny - W301-1405-242-00-70
expedícia do 10 dní141,03 €
Mexen Pino elektrický radiátor s držiakmi na uteráky 1405 x 242 mm, 200 W, biely - W301-1405-242-00-20
expedícia do 10 dní134,86 €


