TRINITY GOLD MATT obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1000mm, číre sklo, pravé GT5610-11CR-G
TRINITY GOLD MATT obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1000mm, číre sklo, pravé GT5610-11CR-G
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT5610-11CR-G |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 110x100 cm |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Pravé |
| Šířka vstupu | 585 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 84.5900 kg |
| Balení | 4 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Pravé |
| Systém otvárania | Křídlové |
Mohlo by vás zaujímať
212,17 €
Pri platbe vopred iba 197,00 €
TEKA CLASSIC Nerezový drez 1B 1D MLN (A01017) 10119057
expedícia do 14 dní121,61 €
Pri platbe vopred iba 109,00 €
175,28 €
Pri platbe vopred iba 163,00 €


