TRINITY GOLD MATT obdĺžnikový sprchovací kút 1100x800mm, matné sklo, pravé GT5680-11MR-G
TRINITY GOLD MATT obdĺžnikový sprchovací kút 1100x800mm, matné sklo, pravé GT5680-11MR-G
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT5680-11MR-G |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 110x80 cm |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Pravé |
| Šířka vstupu | 585 mm |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 78.4800 kg |
| Balení | 4 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | matné |
| Otváranie | Pravé |
| Systém otvárania | Křídlové |
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800mm, číre sklo, pravé GT5680-10CR-B
expedícia do 8 dní664,06 €
Pri platbe vopred iba 613,00 €
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 800x1200mm, matné sklo, ľavé GT5612-80ML-B
expedícia do 8 dní745,33 €
Pri platbe vopred iba 689,00 €
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1000mm, matné sklo, pravé GT5610-11MR-B
expedícia do 8 dní761,31 €
Pri platbe vopred iba 703,00 €


