TRINITY GOLD MATT obdĺžnikový sprchovací kút 1100x900mm, číre sklo, pravé GT5690-11CR-G
TRINITY GOLD MATT obdĺžnikový sprchovací kút 1100x900mm, číre sklo, pravé GT5690-11CR-G
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT5690-11CR-G |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 110x90 cm |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Pravé |
| Šířka vstupu | 585 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 81.5300 kg |
| Balení | 4 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Pravé |
| Systém otvárania | Křídlové |
Mohlo by vás zaujímať
Omnires SWITCH Drezová batéria pre pripojenie filtračnej sady, kefa bronz SW9057BR
expedícia do 14 dní369,77 €
Franke Vital Tap chróm/gun metal 120.0621.230
na objednávku1 093,16 €
Pri platbe vopred iba 1 016,00 €
Laveo PURECO stojanková drezová batéria s pripojením na vodný filter BPU_798D
expedícia do 14 dní173,28 €


