TRINITY GOLD MATT obdĺžnikový sprchovací kút 1200x1000mm, matné sklo GT2210-12M-G
TRINITY GOLD MATT obdĺžnikový sprchovací kút 1200x1000mm, matné sklo GT2210-12M-G
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT2210-12M-G |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 120x100 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Obdélník - rohový vstup |
| Typ otevírání | Otevírací dvoukřídlé |
| Šířka vstupu | 840 mm |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 110.8500 kg |
| Balení | 5 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | matné |
| Systém otvárania | Křídlové |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Flat CVF22 radiátor 600x1100, spod. príp., 1741 W, biely W622F-060-110-00
expedícia do 10 dní247,25 €
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF22 600x800, spod. príp., 1266 W, antracit W622F-060-080-66
na objednávku258,29 €


