TRINITY GOLD MATT obdĺžnikový sprchovací kút 1200x900mm, číre sklo, ľavé GT5690-12CL-G
TRINITY GOLD MATT obdĺžnikový sprchovací kút 1200x900mm, číre sklo, ľavé GT5690-12CL-G
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT5690-12CL-G |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 120x90 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Levé |
| Šířka vstupu | 585 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 84.5900 kg |
| Balení | 4 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Levé |
| Systém otvárania | Křídlové |
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800mm, matné sklo, ľavé GT5680-10ML-CH
expedícia do 8 dní707,83 €
Pri platbe vopred iba 654,00 €
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1200x800mm, rohový vstup matné sklo GT2280-12M-CH
expedícia do 8 dní936,71 €
Pri platbe vopred iba 865,00 €
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 900x800mm, rohový vstup, matné sklo GT2280-90M-B
expedícia do 8 dní922,82 €
Pri platbe vopred iba 852,00 €


