TRINITY GOLD MATT obdĺžnikový sprchovací kút 800x1200mm, číre sklo, pravé GT5612-80CR-G
TRINITY GOLD MATT obdĺžnikový sprchovací kút 800x1200mm, číre sklo, pravé GT5612-80CR-G
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT5612-80CR-G |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 80x120 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1200 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Pravé |
| Šířka vstupu | 585 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 81.5400 kg |
| Balení | 4 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Pravé |
| Systém otvárania | Křídlové |
Mohlo by vás zaujímať
Aira, kúpeľňová skrinka 608x528x465 mm, spodná, dub Halifax, push, 2 zásuvky CN740S
expedícia do 8 dní438,38 €
LARGO umývadlová skrinka 69x50x41cm, orech bruno LA703
na objednávku434,44 €
Pri platbe vopred iba 405,00 €
ALTAIR skrinka s doskou 68 cm, biela/dub emporio AI270-02
expedícia do 8 dní317,92 €
Pri platbe vopred iba 302,00 €


