TRINITY GOLD MATT sprchové dvere do niky 800mm, číre sklo, ľavé GT1280CL-G
TRINITY GOLD MATT sprchové dvere do niky 800mm, číre sklo, ľavé GT1280CL-G
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT1280CL-G |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Levé |
| Šířka vstupu | 555 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Instalační šířka od | 785 mm |
| Instalační šířka do | 815 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 47.8100 kg |
| Balení | 3 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Levé |
Doporučujeme přikoupit
KLAVER podlahový žľab s nerezovým roštom, L-710, DN50, zlato mat 73721GB
expedícia do 8 dní123,49 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Mist-H T s pravými pántami 105 x 95 cm, priehľadný, kartáčované zlato - 8A5T-105-095-55-00-P
expedícia do 10 dní450,58 €


