TRINITY GOLD MATT sprchové dvere do niky 900mm, matné sklo, ľavé GT1290ML-G
TRINITY GOLD MATT sprchové dvere do niky 900mm, matné sklo, ľavé GT1290ML-G
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT1290ML-G |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Levé |
| Šířka vstupu | 555 mm |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Instalační šířka od | 885 mm |
| Instalační šířka do | 915 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 50.8600 kg |
| Balení | 3 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | matné |
| Otváranie | Levé |
Doporučujeme přikoupit
KLAVER podlahový žľab s nerezovým roštom, L-810, DN50, zlato mat 73731GB
expedícia do 8 dní134,41 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Flat CF21 radiátor 500x1800, bočné pripojenie, 1815 W, antracit W421F-050-180-66
na objednávku385,59 €
187,28 €
Mexen Flat CF21 radiátor 500x1000, bočné pripojenie, 1008 W, čierny W421F-050-100-70
expedícia do 10 dní224,91 €


