TRINITY GOLD MATT sprchové dvere do niky 900mm, matné sklo, pravé GT1290MR-G
TRINITY GOLD MATT sprchové dvere do niky 900mm, matné sklo, pravé GT1290MR-G
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT1290MR-G |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Pravé |
| Šířka vstupu | 555 mm |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Instalační šířka od | 885 mm |
| Instalační šířka do | 915 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 84.0800 kg |
| Balení | 3 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | matné |
| Otváranie | Pravé |
Doporučujeme přikoupit
KLAVER podlahový žľab s nerezovým roštom, L-810, DN50, zlato mat 73731GB
expedícia do 8 dní134,41 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
Mohlo by vás zaujímať
665,68 €
Pri platbe vopred iba 616,00 €
FRANKE drez 101.0120.144 Galassia GAX 611 1000x500 nerez
na objednávku244,46 €
Pri platbe vopred iba 227,00 €


