TRINITY GOLD MATT štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm, matné sklo, ľavé GT5610-10ML-G
TRINITY GOLD MATT štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm, matné sklo, ľavé GT5610-10ML-G
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT5610-10ML-G |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 100x100 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Čtvercové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Levé |
| Šířka vstupu | 585 mm |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 81.5300 kg |
| Balení | 4 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | matné |
| Otváranie | Levé |
| Systém otvárania | Křídlové |
Doporučujeme přikoupit
311,44 €
Pri platbe vopred iba 289,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY BLACK štvorcový sprchovací kút 1100x1100mm, rohový vstup, matné sklo GT2211-11M-B
expedícia do 8 dní994,36 €
Pri platbe vopred iba 919,00 €
TRINITY CHROME štvorcový sprchovací kút 900x900mm, matné sklo, pravé GT5690-90MR-CH
expedícia do 8 dní707,83 €
Pri platbe vopred iba 654,00 €
TRINITY GOLD MATT štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm, číre sklo, ľavé GT5610-10CL-G
expedícia do 8 dní709,92 €
Pri platbe vopred iba 656,00 €


