TRINITY GOLD MATT štvorcový sprchovací kút 1100x1100mm, číre sklo GT2211-11C-G
TRINITY GOLD MATT štvorcový sprchovací kút 1100x1100mm, číre sklo GT2211-11C-G
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT2211-11C-G |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 110x110 cm |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1100 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Čtvercové - rohový vstup |
| Typ otevírání | Otevírací dvoukřídlé |
| Šířka vstupu | 840 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 110.8500 kg |
| Balení | 5 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Křídlové |
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY CHROME štvorcový sprchovací kút 1200x1200mm, rohový vstup, číre sklo GT2212-12C-CH
expedícia do 8 dní922,12 €
Pri platbe vopred iba 852,00 €
TRINITY BLACK štvorcový sprchovací kút 900x900mm, matné sklo, pravé GT5690-90MR-B
expedícia do 8 dní719,64 €
Pri platbe vopred iba 665,00 €
TRINITY GOLD MATT štvorcový sprchovací kút 900x900mm, rohový vstup, číre sklo GT2290-90C-G
expedícia do 8 dní915,87 €
Pri platbe vopred iba 846,00 €


