TRINITY GOLD MATT štvorcový sprchovací kút 1200x1200mm, matné sklo GT2212-12M-G
TRINITY GOLD MATT štvorcový sprchovací kút 1200x1200mm, matné sklo GT2212-12M-G
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT2212-12M-G |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 120x120 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1200 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Čtvercové - rohový vstup |
| Typ otevírání | Otevírací dvoukřídlé |
| Šířka vstupu | 840 mm |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 116.9700 kg |
| Balení | 5 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | matné |
| Systém otvárania | Křídlové |
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY CHROME štvorcový sprchovací kút 900x900mm, rohový vstup, matné sklo GT2290-90M-CH
expedícia do 8 dní911,01 €
Pri platbe vopred iba 842,00 €
TRINITY CHROME štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm, matné sklo, ľavé GT5610-10ML-CH
expedícia do 8 dní735,61 €
Pri platbe vopred iba 680,00 €
TRINITY BLACK štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm, rohový vstup, matné sklo GT2210-10M-B
expedícia do 8 dní966,57 €
Pri platbe vopred iba 893,00 €


