TRINITY GOLD MATT štvorcový sprchovací kút 800x800mm, matné sklo, pravé GT5680-80MR-G
TRINITY GOLD MATT štvorcový sprchovací kút 800x800mm, matné sklo, pravé GT5680-80MR-G
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT5680-80MR-G |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 80x80 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Čtvercové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Pravé |
| Šířka vstupu | 585 mm |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 69.3100 kg |
| Balení | 4 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | matné |
| Otváranie | Pravé |
| Systém otvárania | Křídlové |
Doporučujeme přikoupit
FLEXIA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 80x80x3cm 72941
expedícia do 8 dní278,66 €
Pri platbe vopred iba 258,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY BLACK štvorcový sprchovací kút 900x900mm, rohový vstup, matné sklo GT2290-90M-B
expedícia do 8 dní938,80 €
Pri platbe vopred iba 867,00 €
TRINITY CHROME štvorcový sprchovací kút 900x900mm, číre sklo, pravé GT5690-90CR-CH
expedícia do 8 dní652,26 €
Pri platbe vopred iba 603,00 €
TRINITY BLACK štvorcový sprchovací kút 800x800mm, rohový vstup, matné sklo GT2280-80M-B
expedícia do 8 dní906,83 €
Pri platbe vopred iba 838,00 €


