TRINITY GOLD MATT štvorcový sprchovací kút 800x800mm, rohový vstup, číre sklo GT2280-80C-G
TRINITY GOLD MATT štvorcový sprchovací kút 800x800mm, rohový vstup, číre sklo GT2280-80C-G
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT2280-80C-G |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 80x80 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Čtvercové - rohový vstup |
| Typ otevírání | Otevírací dvoukřídlé |
| Šířka vstupu | 840 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 92.5100 kg |
| Balení | 5 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Křídlové |
Doporučujeme přikoupit
FLEXIA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 80x80x3cm 72941
expedícia do 8 dní278,66 €
Pri platbe vopred iba 258,00 €
Mohlo by vás zaujímať
156,19 €
Pri platbe vopred iba 148,00 €
Mereo Dita sprchová batéria podomietková bez prepínača, Mbox, okrúhly kryt M-CBE60105DA
expedícia do 8 dní73,80 €
Pri platbe vopred iba 73,00 €
VERSI podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm RV042
expedícia do 8 dní248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €


