TRIUMPH stojánková umývadlová batéria vysoká bez výpuste, chróm 3902L/S
TRIUMPH stojánková umývadlová batéria vysoká bez výpuste, chróm 3902L/S
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-3902L/S |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 435 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Vysoká, Otočné ramienko |
| Hmotnosť / ks | 4.9400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8024587004192 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Príslušenstvo
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
na objednávku
29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
PIQUADRATO umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, chróm 0510OT25K7
expedícia do 8 dní34,16 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Rohový ventil s rozetou, hranatý, 1/2" x 3/8", chróm SL111
expedícia do 8 dní27,04 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PAX stojanková umývadlová batéria vysoká bez výpuste, predĺžená hubica, biela mat XA07/14
expedícia do 8 dní270,03 €
Pri platbe vopred iba 256,00 €
294,94 €
Pri platbe vopred iba 280,00 €
ATENA stojanková umývadlová batéria vysoká bez výpuste, chróm ZB006
expedícia do 8 dní127,72 €
Pri platbe vopred iba 121,00 €

