TRUVA vykurovacie teleso 500x750 mm, brúsený nerez, 247 W NR311
TRUVA vykurovacie teleso 500x750 mm, brúsený nerez, 247 W NR311
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-NR311 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | TRUVA |
| Rozmer | 500x750 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 750 mm |
| Objem | 2.61 l |
| Farba | Brúsená nerez |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 200 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia | 400 mm |
| Výkon | 247 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 6.4500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913865183 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
497,74 €
Pri platbe vopred iba 472,00 €
KTX vykurovacia tyč s termostatom, 200 W, chróm KTX-C-200
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
Set krycích roziet hranatých, brúsená nerez CP812
na objednávku85,03 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
Mohlo by vás zaujímať
280,27 €
Pri platbe vopred iba 265,00 €
PMH Elektrický sušiak Inga IN1SS-R 859x91 Priame napojenie vpravo Leštená nerez IN1SS-R
na objednávku288,28 €
Pri platbe vopred iba 273,00 €
280,27 €
Pri platbe vopred iba 265,00 €


