TURKU WC kombi, Vortex Rimless, spodný/zadný odpad, biela
TURKU WC kombi, Vortex Rimless, spodný/zadný odpad, biela
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PC104V |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 36x85x64 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 850 mm |
| Hloubka | 640 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Vortex |
| Objem splachovací vody | 3 l / 4,5 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | Odpad spodní, Odpad zadní |
| Balení obsahuje | Napouštěcí a vypouštěcí ventil, Kotvící sada |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| EAN | 8590913148286 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / set | 35.2000 kg |
| Balení | 2 ks |
.
| Typ oplachu | Rimless |
| Farba keramiky | bílá |
| Typ odpadu | vario |
Príslušenstvo
49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Rohový vretenový ventil 1/2'x3/8', chróm 181.867.1
expedícia do 8 dní6,86 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Podstavec na toaletu, 44,5x28x20 cm, biela ST002
expedícia do 8 dní24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Mohlo by vás zaujímať
AVIS WC kombi, Vortex Rimless, spodný/zadný odpad, biela PC106V
expedícia do 8 dní252,85 €
Pri platbe vopred iba 234,00 €
265,42 €
Pri platbe vopred iba 252,00 €
IMALA WC kombi misa, Vortex Rimless, 61x35, 5cm, spodný / zadný odpad, biela PC107-111
expedícia do 8 dní154,05 €
Pri platbe vopred iba 146,00 €


