TURSI stojanková bidetová batéria bez výpuste, čierna mat TI003B
TURSI stojanková bidetová batéria bez výpuste, čierna mat TI003B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TI003B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TURSI |
| 3D model | ANO |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 140 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Hmotnost / ks | 2.1400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913977053 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | černá |
Príslušenstvo
22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Bidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 9601
expedícia do 8 dní37,00 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
Rohový ventil s rozetou, hranatý, 1/2'x 3/8', čierna mat SL115
expedícia do 8 dní27,04 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
Mohlo by vás zaujímať
CIRASA umývadlová skrinka 69,8x52x46cm, dub Alabama CR701-2222
expedícia do 8 dní351,87 €
Pri platbe vopred iba 334,00 €
Kúpeľňová skrinka Mexen Orio 70 cm s umývadlom Vela, 2 zásuvky, matne šedá/matne biela - 91A10-07047-2-BFF62-W23M01
expedícia do 10 dní456,47 €

