TURSI štvorprvková batéria na okraj vane, čierna mat TI052B
TURSI štvorprvková batéria na okraj vane, čierna mat TI052B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TI052B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TURSI |
| 3D model | ANO |
| Výška | 155 mm |
| Hloubka | 200 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Na okraj vany |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 2.1400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913976971 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | černá |
Mohlo by vás zaujímať
ULTRATAP trojprvková stojanková umývadlová batéria, čierna mat/zlato mat UT017TBG
expedícia do 8 dní495,62 €
Pri platbe vopred iba 458,00 €
829,73 €
Pri platbe vopred iba 766,00 €
TINY páková batéria na okraj vane, chróm TMC12TY
expedícia do 8 dní99,26 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €

