TWIGA umývadlový stolík 110x72x50 cm, biela mat/old wood

- Doprava zadarmo nad 400€
TWIGA umývadlový stolík 110x72x50 cm, biela mat/old wood
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-VC453W-110-8 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | TWIGA |
| Rozmer | 110x72x50 cm |
| Šírka | 1100 mm |
| Výška | 720 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Old wood |
| Iné farebné prevedenie | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino/oceľ |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ skrinky | Otvorená |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť | 37.3200 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913915130 |
| Záruka | 2 roky |
.
Mohlo by vás zaujímať
TABELLA OPEN vykurovacie teleso 590/1490, biela mat MI1459
expedícia do 8 dní551,11 €
Pri platbe vopred iba 523,00 €
430,50 €
Pri platbe vopred iba 408,00 €

