TWIGA umývadlový stolík 110x72x50 cm, čierna mat/dub starobiely
TWIGA umývadlový stolík 110x72x50 cm, čierna mat/dub starobiely
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-VC453-110-5 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | TWIGA |
| Rozmer | 110x72x50 cm |
| Šírka | 1100 mm |
| Výška | 720 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Čierna |
| Dekor | Dub starobiely |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | DTD/HPL laminát/oceľ |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ skrinky | Otvorená |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / set | 37.3200 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913904387 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | šedá |
| Typ zatvárania | otevřené |
| Typ montáže | stojící |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
261,15 €
Pri platbe vopred iba 248,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
261,15 €
Pri platbe vopred iba 248,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Mist Duo s výklopným mechanizmom 110 x 90 cm, priehľadný, kartáčovaná meď - 8A4-110-090-65-00
expedícia do 10 dní450,58 €
Sprchovací kút Mexen Lunar T s pravými pántami 110 x 90 cm, priehľadný, biely - 834T-110-090-20-00-P
expedícia do 10 dní512,40 €
Sprchovací kút Mexen Mist-H T s pravými pántami 110 x 90 cm, priehľadný, zlatý - 8A5T-110-090-50-00-P
expedícia do 10 dní450,58 €


