TWIGA umývadlový stolík 110x72x50 cm, čierna mat/old wood
TWIGA umývadlový stolík 110x72x50 cm, čierna mat/old wood
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-VC453-110-8 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | TWIGA |
| Rozmer | 110x72x50 cm |
| Šírka | 1100 mm |
| Výška | 720 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Čierna |
| Dekor | Old wood |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | DTD/HPL laminát/oceľ |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ skrinky | Otvorená |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / set | 37.3200 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913906558 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | otevřené |
| Typ montáže | stojící |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
261,15 €
Pri platbe vopred iba 248,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
261,15 €
Pri platbe vopred iba 248,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SITIA umývadlová skrinka 101,4x50x43,4cm, 2xzásuvka, dub alabma SI105-2222
expedícia do 8 dní490,62 €
Pri platbe vopred iba 465,00 €
THEIA umývadlová skrinka 101,4x43,2x43,5cm, 2xzásuvka, borovica rustik (TH109) TH105-1616
na objednávku515,53 €
Pri platbe vopred iba 489,00 €
LOREA skrinka s umývadlom 101x46x51, 5cm (80+20cm), ľavá, biela mat LE080-3131-L-01
expedícia do 8 dní624,47 €
Pri platbe vopred iba 577,00 €


