TWIGA umývadlový stolík 110x72x50 cm, čierna mat/šedý kameň
TWIGA umývadlový stolík 110x72x50 cm, čierna mat/šedý kameň
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-VC453-110-10 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | TWIGA |
| Rozmer | 110x72x50 cm |
| Šírka | 1100 mm |
| Výška | 720 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Čierna |
| Dekor | Šedý kameň |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | DTD/HPL laminát/oceľ |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ skrinky | Otvorená |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / set | 37.3200 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913912030 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | černá |
| Typ zatvárania | otevřené |
| Typ montáže | stojící |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
261,15 €
Pri platbe vopred iba 248,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
261,15 €
Pri platbe vopred iba 248,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Umývadlová batéria Hansgrohe Tecturis S bez podomietkového telesa matná čierna 73350670
expedícia do 4 dní303,01 €
Umývadlová batéria SAT Fusion vrátane podomietkového telesa páka tmavé drevo SATBSFU101DTC
expedícia do 4 dní180,81 €
AXIA podomietková trojprvková umývadlová batéria, chróm 552 AXIA
expedícia do 8 dní241,58 €
Pri platbe vopred iba 229,00 €


