TWIGA umývadlový stolík 120x72x50 cm, čierna mat/aquamarine
TWIGA umývadlový stolík 120x72x50 cm, čierna mat/aquamarine
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-VC453-120-6 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | TWIGA |
| Rozmer | 120x72x50 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 720 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Čierna |
| Dekor | Aquamarine |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | DTD/HPL laminát/oceľ |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ skrinky | Otvorená |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / set | 40.0100 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913904431 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | černá |
| Typ zatvárania | otevřené |
| Typ montáže | stojící |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
261,15 €
Pri platbe vopred iba 248,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
261,15 €
Pri platbe vopred iba 248,00 €
Mohlo by vás zaujímať
THEIA dvojumývadlová skrinka 116x50x44, 2cm, 4xzásuvka, dub strieborný (TH124) TH120-1111
na objednávku746,79 €
Pri platbe vopred iba 708,00 €
WAVE dvojumývadlová skrinka 119,7x50x47,8cm, biela WA121
na objednávku924,49 €
Pri platbe vopred iba 863,00 €
ODETTA umývadlová skrinka 118x50x43, 5cm, biela lesk DT120-3030
expedícia do 8 dní711,21 €
Pri platbe vopred iba 675,00 €


