TWIGA umývadlový stolík 120x72x50 cm, čierna mat/dub Rover
TWIGA umývadlový stolík 120x72x50 cm, čierna mat/dub Rover
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-VC453-120-4 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | TWIGA |
| Rozmer | 120x72x50 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 720 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Čierna |
| Dekor | Dub rover |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | DTD/HPL laminát/oceľ |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ skrinky | Otvorená |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / set | 40.0100 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913906565 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | otevřené |
| Typ montáže | stojící |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
261,15 €
Pri platbe vopred iba 248,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
261,15 €
Pri platbe vopred iba 248,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Podlahový linear. žľab k stene 350 mm, bočné D40, medi mat s nerez. rámčekom CH 350 MN 3
expedícia do 8 dní105,83 €
Podlahový linear. žľab k stene 350 mm, bočné D40, square mat s nerez. rámčekom CH 350 SN 3
expedícia do 8 dní105,83 €


