TWIGA umývadlový stolík 130x72x50 cm, biela mat/dub starobiely

- Doprava zadarmo nad 400€
TWIGA umývadlový stolík 130x72x50 cm, biela mat/dub starobiely
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-VC453W-130-5 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | TWIGA |
| Rozmer | 130x72x50 cm |
| Šírka | 1300 mm |
| Výška | 720 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Sivá |
| Dekor | Dub starobiely |
| Iné farebné prevedenie | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino/oceľ |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ skrinky | Otvorená |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť | 42.7000 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913915314 |
| Záruka | 2 roky |
.
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C11 doskový radiátor 900 x 1800 mm, bočné pripojenie, 2292 W, čierny - W411-090-180-70
na objednávku280,07 €
191,24 €
Mexen C11 doskový radiátor 900 x 600 mm, bočné pripojenie, 764 W, biely - W411-090-060-00
expedícia do 10 dní78,08 €

