TWIGA umývadlový stolík 130x72x50 cm, čierna mat/cement
TWIGA umývadlový stolík 130x72x50 cm, čierna mat/cement
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-VC453-130-7 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | TWIGA |
| Rozmer | 130x72x50 cm |
| Šírka | 1300 mm |
| Výška | 720 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Čierna |
| Dekor | Cement |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | DTD/HPL laminát/oceľ |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ skrinky | Otvorená |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / set | 42.7000 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913904486 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | černá |
| Typ zatvárania | otevřené |
| Typ montáže | stojící |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
261,15 €
Pri platbe vopred iba 248,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
261,15 €
Pri platbe vopred iba 248,00 €
Mohlo by vás zaujímať
BRAND umývadlová skrinka 130x73x50cm, morený smrek BA131
na objednávku1 148,82 €
Pri platbe vopred iba 1 090,00 €
1 028,42 €
MITRA dvojumývadlová skrinka 121,5x55x46 cm, biela MT121
na objednávku533,32 €
Pri platbe vopred iba 506,00 €


