TWIGA umývadlový stolík 130x72x50 cm, čierna mat/štiepaný kameň
TWIGA umývadlový stolík 130x72x50 cm, čierna mat/štiepaný kameň
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-VC453-130-9 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | TWIGA |
| Rozmer | 130x72x50 cm |
| Šírka | 1300 mm |
| Výška | 720 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Čierna |
| Dekor | Štiepaný kameň |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | DTD/HPL laminát/oceľ |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ skrinky | Otvorená |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / set | 42.7000 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913911996 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | černá |
| Typ zatvárania | otevřené |
| Typ montáže | stojící |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
261,15 €
Pri platbe vopred iba 248,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
261,15 €
Pri platbe vopred iba 248,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox-3S L trojstenný posuvný sprchovací kút 130 x 70 cm, priehľadný, ružové zlato - 8C2L-130-070-60-00-3S
expedícia do 10 dní615,49 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Velar 130 x 70 cm, priehľadný, kartáčovaný nikel - 871-130-070-01-97
expedícia do 10 dní512,40 €
REA Primo Slide Sprchovací kút 130x70 Chrome KPL-K0567
expedícia do 12 dní233,85 €
Pri platbe vopred iba 227,00 €


