TWIGA umývadlový stolík 80x72x50 cm, biela mat/cement

- Doprava zadarmo nad 400€
TWIGA umývadlový stolík 80x72x50 cm, biela mat/cement
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-VC442W-80-7 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | TWIGA |
| Rozmer | 80x72x50 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 720 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Sivá |
| Dekor | Cement |
| Iné farebné prevedenie | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino/oceľ |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ skrinky | Otvorená |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť | 29.2400 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913915390 |
| Záruka | 2 roky |
.
Mohlo by vás zaujímať
SANSWISS CADURA Jednokrídlové dvere pravé / 1 strana rohového vstupu aluchróm CA1CD0805087
na objednávku977,99 €
Pri platbe vopred iba 905,00 €
SANSWISS CADURA Jednokrídlové dvere ľavé / 1 strana roh.vstupu aluchróm číre CA1CG0805007
expedícia do 12 dní850,34 €
Pri platbe vopred iba 787,00 €
SANSWISS CADURA Jednokrídlové dvere ľavé / 1 strana rohového vstupu aluchróm CA1CG0805087
na objednávku977,99 €
Pri platbe vopred iba 905,00 €

