TWIGA umývadlový stolík 80x72x50 cm, biela mat/štiepaný kameň

- Doprava zadarmo nad 400€
TWIGA umývadlový stolík 80x72x50 cm, biela mat/štiepaný kameň
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-VC442W-80-9 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | TWIGA |
| Rozmer | 80x72x50 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 720 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Čierna |
| Dekor | Štiepaný kameň |
| Iné farebné prevedenie | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino/oceľ |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ skrinky | Otvorená |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť | 29.2400 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913915468 |
| Záruka | 2 roky |
.
Mohlo by vás zaujímať
ICONIC sprchový stĺp s pákovou batériou, zlato mat UBC-AF139GB
expedícia do 8 dní391,00 €
Pri platbe vopred iba 371,00 €
Sprchový systém Grohe Euphoria SmartControl na stenu s termostatickou batériou kartáčovaný Cool Sunrise 26507GN0
expedícia do 4 dní1 594,64 €
SOLARIS sprchový stĺp s termostatickou batériou, čierna/meď mat WD139PG
expedícia do 8 dní436,58 €
Pri platbe vopred iba 403,00 €

