TWIGA umývadlový stolík 80x72x50 cm, čierna mat/aquamarine
TWIGA umývadlový stolík 80x72x50 cm, čierna mat/aquamarine
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-VC442-80-6 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | TWIGA |
| Rozmer | 80x72x50 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 720 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Čierna |
| Dekor | Aquamarine |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | DTD/HPL laminát/oceľ |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ skrinky | Otvorená |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / set | 29.2400 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913904271 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | černá |
| Typ zatvárania | otevřené |
| Typ montáže | stojící |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
59,05 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Aira, kúpeľňová skrinka s umývadlom z lit. mram, 810x578x465 mm, spodný, dub Halifax CN741M
na objednávku620,51 €
Drážkovaná predná strana Mexen Rivel pre korpus kúpeľňovej skrinky 90 x 43,5 cm, orech - 91A20-0900-470-1-86
expedícia do 10 dní78,17 €


