TWIGA umývadlový stolík 90x72x50 cm, biela mat/štiepaný kameň

- Doprava zadarmo nad 400€
TWIGA umývadlový stolík 90x72x50 cm, biela mat/štiepaný kameň
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-VC442W-90-9 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | TWIGA |
| Rozmer | 90x72x50 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 720 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Čierna |
| Dekor | Štiepaný kameň |
| Iné farebné prevedenie | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino/oceľ |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ skrinky | Otvorená |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť | 31.3400 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913915567 |
| Záruka | 2 roky |
.
Mohlo by vás zaujímať
Podlahový linear. žľab k stene 750 mm,bočné D40,klasik/floor mat CH 750 K 3
expedícia do 8 dní85,13 €
Podlahový linear. žľab k stene čierny 850 mm, bočné D40, Harmony čierna CH 850 HC 2
expedícia do 8 dní101,89 €

