TWIGA umývadlový stolík 90x72x50 cm, čierna mat/orech rustik

- Doprava zadarmo nad 400€
TWIGA umývadlový stolík 90x72x50 cm, čierna mat/orech rustik
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-VC442-90-3 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | TWIGA |
| Rozmer | 90x72x50 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 720 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Čierna |
| Dekor | Orech rustik |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | DTD/HPL laminát/oceľ |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ skrinky | Otvorená |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / set | 31.3400 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913904295 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
VERSI podomietková sprchová/vaňová batéria s ručnou sprchou, 2 výstupy, chróm RV052
expedícia do 8 dní597,36 €
Pri platbe vopred iba 567,00 €
Sprchová batéria VitrA Root Round bez podomietkového telesa chróm A42728EXP
expedícia do 4 dní65,54 €
KIRKÉ podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm KI42C
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €

