UC-10 kúpeľňový ventilátor axiálny, 8W, potrubie 100mm, čierna 01256000
UC-10 kúpeľňový ventilátor axiálny, 8W, potrubie 100mm, čierna 01256000
| Výrobca: | Výrobca: CATA |
| Kód: | Kód: UBC-01256000 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | CATA |
|---|---|
| Séria | UC-10 VENTILÁTOR |
| Rozmer | 150x150x18 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Plast |
| Priemer potrubia | 100 mm |
| Príkon | 8.00 W |
| Výkon | 110.00 m3/hod |
| Hluk | 26.00 dB |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Napätie | 230 V |
| Hmotnosť / ks | 0.9740 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8422248082600 |
| Taric | 84145995 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | černá |
Príslušenstvo
166,86 €
Pri platbe vopred iba 158,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Roma Duo vyklápacia sprchová kabína 110 x 90 cm, transparentná, chróm - 854-110-090-02-00
expedícia do 10 dní369,14 €
Mexen Mist-F Duo skladací sprchovací kút pravý 90 x 110 cm, čierny rošt, čierna - 8A6-090L-110P-70-77
expedícia do 10 dní538,92 €

