Úchytka, rozteč 192mm, chróm CT192C
Úchytka, rozteč 192mm, chróm CT192C
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CT192C |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Dĺžka: 300 mm
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Dĺžka | 300 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hĺbka | 32 mm |
| Farba | Chróm |
| Hmotnosť / ks | 0.0700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913887284 |
| Taric | 83024200 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
MARNE dlažba Caoba SLIPSTOP 15x90 (1,215m2) RNE006
expedícia do 8 dní31,66 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €
MARNE dlažba Haya SLIPSTOP 15x90 (1,215m2) RNE003
expedícia do 8 dní27,66 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €

