Úchytka, rozteč 320mm, zlato mat DM360
Úchytka, rozteč 320mm, zlato mat DM360
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DM360 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Délka | 3405 mm |
| Výška | 15 mm |
| Hloubka | 26 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Kov |
| Hmotnost / ks | 0.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913933905 |
| Taric | 83024200 |
| Záruka | 2 roky |
.
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Stone+ obdĺžniková kompozitová sprchová vanička 100 x 80 cm, biela, biely kryt - 44108010-W
expedícia do 10 dní228,17 €
Mexen Flow úzka obdĺžniková sprchová vanička 100 x 80 cm, biely lesk - 46R108010
expedícia do 10 dní117,79 €
Mexen Stone+ obdĺžniková kompozitová sprchová vanička 100 x 80 cm, biela, čierny poťah - 44108010-B
expedícia do 10 dní228,17 €


