UGGA bočná stena, 800mm, číre sklo ATP80
UGGA bočná stena, 800mm, číre sklo ATP80
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-ATP80 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | UGGA |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 1850 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Pevná stěna ke sprchovým dveřím |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 5 mm |
| Hmotnost / ks | 33.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913117213 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Doporučujeme přikoupit
UGGA posuvné sprchové dvere 1400mm, číre sklo ATS140
expedícia do 8 dní190,22 €
Pri platbe vopred iba 181,00 €
UGGA posuvné sprchové dvere 1100mm, číre sklo ATS110
na objednávku171,15 €
Pri platbe vopred iba 163,00 €
UGGA posuvné sprchové dvere 1200mm, číre sklo ATS120
expedícia do 8 dní178,78 €
Pri platbe vopred iba 170,00 €
Mohlo by vás zaujímať
AMADEO bočná stena 800 mm, sklo BRICK BTP80
expedícia do 8 dní106,35 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
UGGA bočná stena, 800mm, sklo Brick, biela AWP80
expedícia do 8 dní102,55 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €

