UGGA obdĺžnikový sprchovací kút 1400x800mm, číre sklo
UGGA obdĺžnikový sprchovací kút 1400x800mm, číre sklo
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-ATS140-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | UGGA |
| Rozměr | 140x80 cm |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 1850 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 610 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 5 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 63.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913120497 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
KROKUS nerezový sprchový kanálik s roštom, 960x140x92 mm 2705-10
expedícia do 8 dní129,24 €
Pri platbe vopred iba 123,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C21 doskový radiátor 900 x 2600 mm, bočné pripojenie, 4618 W, čierny - W421-090-260-70
na objednávku551,09 €
Mexen C21 doskový radiátor 900 x 1500 mm, bočné pripojenie, 2664 W, biely - W421-090-150-00
expedícia do 10 dní229,15 €
628,04 €

