ULTRAMIX nástenná vaňová batéria, zlato mat UT010G
ULTRAMIX nástenná vaňová batéria, zlato mat UT010G
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT010G |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 260 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hloubka | 194 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový s aretací |
| Hmotnost / ks | 3.6120 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913988493 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Držiak sprchy okrúhly, pevný, zlato mat 1205-15GB
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
SOFTFLEX hladká sprchová plastová hadica, 150cm, zlato mat 1208-19
expedícia do 8 dní17,08 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
Mohlo by vás zaujímať
108,42 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
RAV SEINA Batéria drezová/umývadlová zo steny, s plochým ramienkom 200 mm SE901.5/23
expedícia do 8 dní122,72 €
Pri platbe vopred iba 110,00 €

