ULTRAMIX sprchový stĺp s pákovou batériou, čierna mat UT139B
ULTRAMIX sprchový stĺp s pákovou batériou, čierna mat UT139B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT139B |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 316 mm |
| Hloubka | 485 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Sprchové sloupy | S baterií |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Rozměr průřezu tyče | Průměr 24 mm |
| Ostatní | Nastavitelná výška sloupu |
| Hmotnost / ks | 7.4400 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913988301 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | černá |
Mohlo by vás zaujímať
1 151,69 €
Pri platbe vopred iba 1 064,00 €
ULTRASAN podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat/chróm UT042VBC
expedícia do 8 dní195,89 €
Pri platbe vopred iba 181,00 €
ULTRAMIX podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna mat/chróm UT041BC
expedícia do 8 dní120,17 €
Pri platbe vopred iba 111,00 €

