ULTRAMIX stojanková bidetová batéria bez výpuste, chróm UT003
ULTRAMIX stojanková bidetová batéria bez výpuste, chróm UT003
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT003 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Výška | 161 mm |
| Hloubka | 135 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Hmotnost / ks | 2.0110 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913982965 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Bidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 9601
expedícia do 8 dní37,00 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €

